Kalendář událostí

Daily View
Dnes
Daily View
Zítra
Flat View
Archív

Gala koncert Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!Band Jiřího Dvořáka

zpevacka 1.jpg
Datum akce:neděle, 9. 4. 2017
Čas akce:19:00 hod
Místo konání:velký sál MěDK
Předprodej:Předprodej vstupenek v síti Ticketart v Karviné - Alba Tour, Masarykovo náměstí 18/9, Karviná-Fryštát, PINETA - Borovského 2000, Karviná-Ráj
Vstupné:690 Kč, 590 Kč, 490 Kč
Další informace:
Kontakt:
Přílohy:

plakát

 

Vstupenky: ZDE

 

Pořadatel: Tomáš Grepl, Konice

 

Podle beznadějně vyprodaných sálů, v nichž zpívají Hana Zagorová a Petr Rezek, by se mohlo zdát, že se píše například rok 1979. Diváci s nimi zpívají a tleskají vestoje i dnes – po čtyřiatřiceti letech.
Na diváky čeká téměř dvou a půl hodinový koncert kde zazpívá Petr Rezek svoje největší hity, dále bude zpívat paní Zagorová hity svojí kariéry a během celého večera zazní duety Hanky a Petra. Celým večer doprovází skupina Jiřího Dvořáka Boom!Band.

Zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka Hana Zagorová.

Hana Zagorová - dáma české populární hudby se narodila 6. září 1946 v severomoravských Petřkovicích. Po Lucii Bílé získala nejvíce ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvaček, stala se držitelkou devíti Zlatých slavíků nepřetržitě od roku 1977 až do roku 1985. V poslední době jste mohli ocenit její kvality v muzikálu Jack Rozparovač a v novém muzikálu Mona Lisa, kde alternuje s Helenou Vondráčkovou postavu Caterina de´ Gherardini. Na podzim 2008 vydala CD Dávné lásky / duety.

HANKA


Zpět