Kalendář událostí

Daily View
Dnes
Daily View
Zítra
Flat View
Archív

Jonas Kaufmann – Večer s Puccinim - Světová jeviště v kině Centrum

kino.jpg
Datum akce:úterý, 21. 3. 2017
Čas akce:18:00 hod.
Místo konání:Kino Centrum
Předprodej:
Vstupné:200 Kč
Další informace:
Kontakt:
Přílohy:

plakát

 

Vyprodaný koncert se stal jednou z nejsledovanějších událostí sezóny a tento neopakovatelný zážitek si teď mohou dopřát diváci ve svých kinech po celém světě. Těšit se můžete na árie a scény z oper Turandot, Rosca, Manon Lescaut, La Fanciulla del West a dalších. Světově proslulý pěvec představil nadšenému obecenstvu nejznámější melodie klasické hudby z Pucciniho oper, které oslovují zkušené operní diváky, ale dokážou přitáhnout i nové posluchače. Jednou z takových skladeb je árie z opery Turandot „Nessun dorma”, která má speciální místo i v srdci samotného Jonase Kaufmanna. „Miluji tuhle árii. Bylo mi jednadvacet, když se konal legendární koncert Tři tenoři a ještě dlouho potom jsem měl z Nessun dorma respekt. Dodnes se mi zrychlí tep kdykoli ji slyším nebo zpívám,” svěřil se umělec.

Kaufmannův hlas je oslavován pro neuvěřitelnou sílu, bezchybnou techniku a všestrannost.

Pucciniho role zpíval známý tenor mnohokrát napříč celou svou kariérou a vždy za obrovského obdivu kritiků i publika. Ale není to jen hlas, který dělá operního pěvce hvězdou Kaufmannova formátu. Jonas Kaufmann má dar se do každé své role skutečně vcítit. A výsledek? Jedny z

nejúchvatnějších a nejintenzivnějších operních vystoupení, jaké jste kdy viděli. Přesně takové teď můžete zažít přímo ve svém kině na večeru s Jonasem Kaufmannem a jeho milovaným Puccinim.

Zpěv: Jonas Kaufmann

Dirigent: Jochen Rieder

Více informací a prodej vstupenek zde.

kaufman

 


Zpět