Kalendář událostí

Daily View
Dnes
Daily View
Zítra
Flat View
Archív

Expediční kamera 2017

kino.jpg
Datum akce:sobota, 25. 3. 2017
Čas akce:16:00 hod.
Místo konání:Kino Centrum
Předprodej:
Vstupné:120 Kč, studenti, senioři a děti 90 Kč
Další informace:
Kontakt:
Přílohy:

plakát

 

Aktuální ročník outdoorového filmového festivalu se přesouvá na velké plátno kina Centrum a nabídne nejen filmové zážitky, ale i možnost ochutnat hmyzí speciality!

Letos se s šesticí zkušených českých a slovenských vodáků vydáme za polární kruh splout překrásnou aljašskou řeku Alatnu (Divočinou Aljašky), poté v cenami ověnčeném snímku Projekt Moffat poznáme neuvěřitelný příběh první britské horské vůdkyně Gwen Moffatové. A zbytek prvního bloku našeho programu pak bude vyhrazen přednášce a prezentaci Davida Švejnohy, který bude přímo před zraky diváků v kinosále připravovat a poté (těm, kdo najdou odvahu) i servírovat vybrané hmyzí speciality.

Po přestávce navážeme filmem Pura vida, ve kterém Vám nadšený švýcarský cestovatel a cyklista Hervé dokáže, že když své kolo opravdu milujete, můžete na něm sjet i řeku Amazonku (vážně!). V Návratu do Zanskaru se podíváme do indických Himálají na jedno z donedávna nejhůře dostupných míst světa, následně nás čtveřice dobrodruhů ve snímku Cesta do Kazbegi vezme na extrémní cyklovýlet do jedné z nejodlehlejších oblastí Kavkazu, ve filmu Na jeden nádech se pro změnu ponoříme do hlubin severního Atlantiku a náš program zakončí snímek Velká skalní pařba, ve kterém zblízka poznáme atmosféru 24 hodinového horolezeckého maratonu, jednoho z nejextrémnějších závodů světa.

Programem plným překrásné přírody a inspirativních adrenalinových zážitků Vás provede karvinský světoběžník Ivo Petr.

Vstupenky v ceně 120 Kč, 90 Kč mládež, studenti, senioři (lze uplatnit pouze na pokladnách kina a MěDK) zakoupíte v předprodeji na pokladnách MěDK Karviná a kina Centrum Karviná nebo online.

filmový festival

 

 


Zpět