Kalendář událostí

Daily View
Dnes
Daily View
Zítra
Flat View
Archív

Dny Karviné 2013

baner celoměstské akce.jpg
Datum akce:pátek a sobota, 14. až 15. 6. 2013
Čas akce:dle programu - viz níže
Místo konání:dle programu - viz níže
Předprodej:
Vstupné:Dospělí 50 Kč, děti 10 Kč (do věku 10 let v doprovodu osoby starší 18 let). Po zaplacení v pátek volný vstup do AREÁLU LODIČEK, po zaplacení v sobotu volný vstup na scény POP a OÁZA, vstup na ostatní akce zdarma. Jízdné v parním vláčku: dospělí 40 Kč, děti 20 Kč (6 - 15 let), děti do 6 let zdarma.
Další informace:DOPLNĚNÍ PROGRAMU: V rámci koncertu skupiny Plavci vystoupí v sobotu 15. 6. od 20:00 hod. jako host paní Irena Budweisserová.
Kontakt:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přílohy:

Plakát Carmina Burana.jpg

Programový plakát.jpg

Vláček - rozpis jízd.jpg

 

14. 6. 2013 v 15:30 hod. – Masarykovo náměstí
Vyhodnocení autorské soutěže a předání cen
Statutární město Karviná pod záštitou primátora města Karviné vyhlásilo, v rámci Dnů Karviné 2013, již V. ročník autorské soutěže pro děti mateřských škol a žáky základních škol na území města Karviné pod názvem: „Karviná – město mnoha tváří“.Karvinská mládež tvořila autorská dílka ve třech oblastech: literární, výtvarné a mediální, ve kterých se autoři snažili představit své město z různých úhlů pohledů. Tvořili básně o našem městě, zamýšleli se nad otázkou „Co pro mě Karviná znamená – proč zde chci žít?“, výtvarně se pokusili zachytit bytí v našem městě nebo v krátkých filmových spotech představovali život v Karviné.

2013-06-14 a 15 - Dny Karvine a4

vlacek

Memphis.jpg cHARLIE STRAIGHT.jpg Mnaga_a_Zdorp.jpg MANDRAGE2.jpg Petr Kotvald.jpg


Zpět