Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Polib tetičku aneb Nikdo není bez chyby

Datum akce: úterý, 16. 11. 2021 (náhradní termín za 26. 4. 2020 a 29. 3. 2021)
Čas akce: 19:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: již v prodeji
Vstupné: 395 Kč, 375 Kč
Další informace: Délka představení: 120 minut s přestávkou. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na náhradní termín.
Kontakt:
Přílohy:

plakát

NÁHRADNÍ TERMÍN ZA 26. 4. 2020 a 29. 3. 2021.

Pokud Vám náhradní termín představení nebude nevyhovovat, zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně MěDK Karviná nejpozději 14 dnů před začátkem akce. V případě, že jste využili nákup on-line, budou Vám peníze zaslány zpět na účet, a to po sdělení kódu transakce, variabilního symbolu, jména a příjmení, na které byly vstupenky zakoupeny. Tyto informace zašlete na e-mail: jana.kominkova@medk.cz.

Děkujeme za pochopení. 

 

Nesmělý statistik Leonard žije po rozvodu v Londýně s pubertální dcerou Didi a se svým svérázným otcem Gusem. Toho se marně snaží dostat do domova důchodců, nikde ho nechtějí. Nevěnuje se pouze číslům, ale tajně píše milostný román, aby si přivydělal. Pod ženským pseudonymem zašle text atraktivní vydavatelce Harrietě, která vydává pouze díla od žen. Ta se rozhodne s “úspěšnou autorkou“ setkat a knihu jí vydat. Honorář je velice lákavý a Leonard musí tudíž něco příhodného vymyslet. Bravurně se tím rozehrává nespoutaný děj plný převleků, svěžího humoru i nezbytného milostného motivu.

Uvádí: Agentura Harlekýn

Hrají: Jan Čenský, Miroslava Pleštilová, Pavel Nový/Karel Vlček, Eliška Jansová/Hana-Marie Maroušková/Magdalena Kuntová

Režie: Jan Novák

Na akci je třeba dodržovat aktuální platná nařízení, více naleznete:  ZDE