Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Prázdniny v Evropě - L. Zibura

Datum akce: čtvrtek, 3. 12. 2020 (náhradní termín za úterý, 17. 3. 2020)
Čas akce: 19:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: viz níže
Vstupné: 190 Kč
Další informace: MěDK Karviná není pořadatelem dané akce. Pořadatel jedná o náhradním termínu. Vstupenky zůstávají v platnosti.
Kontakt:
Přílohy:

Upozorňujeme zákazníky na povinnost mít od 10. 9. 2020 ve vnitřních prostorách budov nasazenou roušku. Děkujeme za pochopení.

NÁHRADNÍ TERMÍN ZA 17. 3. 2020

Mladý spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se vrací na pódia s novou projekcí. Tentokrát se vydal do oblasti, která je dostupná a krásná, přesto o ní většina cestovatelů nemluví. Vydal se prostopovat Evropu. Akce je příležitostí zasmát se u jeho vyprávění o 14 000 kilometrů dlouhé cestě na sedadle spolujezdce. Ladislav své hosty provede čtrnácti zeměmi ve společnosti svérázných řidičů – z horkého předměstí Athén přes malebné albánské vesnice až za polární kruh. Odhalí přitom místa, na které se hosté možná chtěli vždy podívat, jen o nich dosud neslyšeli.

Ladislav Zibura (* 1992) je novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal čtyři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty, Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii a Prázdniny v Evropě). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

Přednáší: Ladislav Zibura

Vstupenky můžete zakoupit ZDE.

zibi index images