Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Přednáška Jiřího Kolbaby - HLEDÁME NÁHRADNÍ TERMÍN

Datum akce: úterý, 2. 3. 2021 (náhradní termín za 15. 10. 2020)
Čas akce: 18:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: předprodej pozastaven
Vstupné: 200 Kč
Další informace:
Kontakt: pavla.richterova@medk.cz, tel: 596 309 023
Přílohy:

plakát

NÁHRADNÍ TERMÍN AKCE UPŘESNÍME.

Náhradní termín za 15. 10. 2020.

Pokud Vám náhradní termín přednášky nebude vyhovovat, zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně MěDK Karviná. V případě, že jste využili nákup on-line, budou Vám peníze zaslány zpět na účet, a to po sdělení kódu transakce, variabilního symbolu, jména a příjmení, na které byly vstupenky zakoupeny. Tyto informace zašlete na e-mail: pokladna@medk.cz.

Děkujeme za pochopení.

 

Fotograf na cestách - splněný sen

V tomto nestandardním pořadu představí cestovatel množství snímků přírody, lidských tváří, zvířat a situací ze všech šesti kontinentů planety. Exotický výlet objasní specifika některých oblastí, přiblíží subjektivní pocity autora při snímání fotografií a přirozeně motivuje diváky k jejich vlastním cestovatelským projektům a fotografování. Večer plný inspirací mimo jiné objasní mechanizmy globálního cestování a zásady kompoziční tvorby.

Během pořadu se cestovatel snaží předat svým divákům co nejvíce inspirací i strategických informací pro vlastní cestování. Pořady Jiřího Kolbaby akcentují tradičně prvky svobody, otevřenosti, tolerance, ochrany fauny a flory celé planety.

Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Vozí textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do veřejných a mediálních projektů. V Česku i zahraničí organizuje tématické fotovýstavy o krásách světa.

Zajímavou formou zaznamenává detaily přírodních struktur a exotické tváře domorodců. Populární jsou zejména cestovatelovy besedy a diashow, stejně jako častá vystoupení v elektronických médiích. Známý je jeho mnohaletý pořad na Rádiu Impuls. V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů, je viceprezidentem Českého klubu cestovatelů.

Přednáší: Jiří Kolbaba

Délka přednášky: 120 minut