Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Psychologie masových vrahů

Datum akce: úterý, 1. 10. 2019
Čas akce: 17:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: V síti Goout.net.
Vstupné: 350 Kč, 250 Kč
Další informace: MěDK Karviná není pořadatelem dané akce.
Kontakt: IBSARIO, s.r.o.
Přílohy:

plakát

Předprodej vstupenek v síti Goout.net.

Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše, tentokrát se zaměřením na psychologii masových vrahů. Kdo je masový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Jaké jsou jeho motivy? Je masový vrah produktem nemocné společnosti?

V návaznosti na úspěšnou přednášku Psychologie sériových vrahů se Andrej Drbohlav tentokrát zaměří na příběhy temnoty duše masových vrahů, kteří jsou často produktem nemocné společnosti. Masový vrah jinak myslí, jinak žije, jinak páchá zlo, má dokonce i jiné motivy, ale zejména se zcela jinak vyvíjí již od dětského věku.

Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti, se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe. Populárně naučná přednáška je určena pro studenty, odborníky a širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše.