Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Psychologie sériových vrahů

Datum akce: pátek, 8. 2. 2019
Čas akce: 17:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: již v prodeji
Vstupné: viz odkaz níže
Další informace: MěDK Karviná není pořadatelem této akce.
Kontakt: Institut behaviorálních studií IBSARO
Přílohy:

Vstupenky zde: https://goout.net/cs/jine-akce/andrej-drbohlav-psychologie-seriovych-vrahu/lmphd/+vnsbk/

Populární přednášková tour Dr. Andreje Drbohlava - autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše.
Kdo je sériový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Proč v některých lidech zvítězí zlo?
Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe.
Lidská duše je rozlehlá, rozmanitá a pestrobarevná krajina, která vytváří jemné, ale i velmi hrubé rozdíly mezi všemi lidmi a činí každého člověka zcela jedinečným. Je to fascinující a stále jen málo probádaný svět. Přijďte na malou chvíli nahlédnout do temných zákoutí zla a klikaté životní cesty vzdorovitých, pokřivených a rozmanitě zneužívaných dětí, které vyrostly ve skutečná monstra.

Zváni jsou studenti i odborníci z oblasti psychologie, etopedie, sociologie, behaviorální či sociální patologie, psychiatrie či kriminalistiky, stejně tak širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše.

Po přednášce proběhne prodej knih "Psychologie sériových vrahů" a "Psychologie masových vrahů" spolu s autogramiádou Andreje Drbohlava.