Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Světáci - ZRUŠENO

Datum akce: úterý, 1. 12. 2020
Čas akce: 19:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej:
Vstupné: 405 Kč, 385 Kč
Další informace: délka představení: cca 150 minut
Kontakt:
Přílohy:
Pro držitele karty sleva 20 %

Zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně MěDK Karviná do 30. 6. 2021. V případě, že jste využili nákup on-line, budou Vám peníze zaslány zpět na účet, a to po sdělení kódu transakce, variabilního symbolu, jména a příjmení, na které byly vstupenky zakoupeny. Tyto informace zašlete na e-mail: jana.kominkova@medk.cz.

Děkujeme za pochopení.

 

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?

Uvádí: divadelní spolek Háta

Hrají: Viktor Limr/Lumír Olšovský/Filip Tomsa, Dalibor Gondík/Zbyšek Pantůček/Juraj Bernáth, Aleš Háma/Martin Sobotka, Vlasta Žehrová/Olga "Háta" Želenská, Monika Absolonová/Ivana Andrlová, Mahulena Bočanová/Adéla Gondíková, Miriam Kantorková/Vlasta Peterková/Marcela Nohýnková, Jan Přeučil, Petr Gelnar/Martin Sobotka, Lukáš Pečenka/Pavel Vítek /Jaroslav Slánský