Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Ani za milion!

Datum akce: pondělí, 20. 5. 2019
Čas akce: 19:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: od 19. 2. 2019 od 15:00 hodin v pokladně MěDK Karviná, od 16:00 hodin v pokladně kina Centrum a on-line
Vstupné: 345 Kč, 325 Kč, 295 Kč
Další informace: délka představení: 120 minut včetně přestávky
Kontakt:
Přílohy:

plakát

Jacqueline, byť provdaná za anglického velvyslance, je Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna darovat každému, kdo si jej zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.  Lambert ženatý není, manželka od něj utekla. Má duši námořníka a žije jen pro svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.  Ptáte se, co mají oba společného? No přece vůbec nic! Ale nedejme se mást prvními dojmy. V této brilantní detektivní komedii, která obě postavy svede dohromady a navěky spojí tajemstvím, je totiž všechno jinak, než se zdá – každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah...
Komediografové Roman Vencl a Michaela Doleželová originálně dokazují, že i když ve hře vystupuje jeden muž a jedna žena, nemusí se zápletka točit jen kolem partnerských vztahů.
Atraktivní a netradiční prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo, inteligentní humor a originální zápletka dávají hře obrovský potenciál.

Uvádí: Divadlo v Rytířské

Hrají: Adéla Gondíková a Jiří Langmajer
Režie:  Petr Hruška

Informace o divadelním předplatném zde.

 

ani-za-milion