Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Cirkulum na cestách

Datum akce: sobota, 31. 7. 2021
Čas akce: 16:00 - 20:00 hod.
Místo konání: Masarykovo náměstí, Karviná-Fryštát
Předprodej:
Vstupné: zdarma
Další informace:
Kontakt:
Přílohy:

plakát

Program:

16:00 hod. - Mantega - francouzský umělec a jeho Wonder drink show

16:30 hod. - Cirkus Teens Academy - mladá cirkusová krev z UmCirkum (ČR)

17:00 hod. - Agro The Clown - zábavná show plná pantomimy, vtipu a improvizace (Itálie)

18:00 hod. - Marcos Masetti - italský pouliční umělec, chůze na laně, žonglování

19:00 hod. - Hugo Miró - španělský mim

.... a další doprovodný program

Akce je součástí projektu Pojďte s námi za kulturou podpořeného Nadací OKD.

Na akci je třeba dodržovat aktuální platná nařízení, více na www.medk.cz v záložce Za kulturou bezpečně.

 

Účinkují:

Mantega - barmansko-žonglérská show z Brazílie, Mantega je brazilský umělec, jehož pouliční show Wonder drink už pobavila diváky mnoha zemí celého světa. Jak už název sám napovídá, představení se točí okolo žonglování s láhvemi či sklenicemi, užijete si ale i spoustu vtipů a nečekaného grand finále.

Agro The Clown - jeho smysl pro humor, interakce s diváky a schopnost improvizace ho řadí mezi nejoblíbenější pouliční umělce na světě. Pokud jste ho v roce 2018 nestihli, tak si ho letos určitě nenechte ujít! A pokud ano, Agro the Clowna není nikdy dost, že ne? Street show je interaktivní směsicí vtipu, pantomimy, klauniády, zvukových efektů a improvizace, která do představení vnáší o to více zábavy. Vlastním jménem Luca Della Gatta vystudoval uměleckou univerzitu v Turíně a mimo jiné vystupoval a žil i v Mexiku a Argentině.

Marcos Masetti - temperamentní italský žonglér a provazochodec, který velmi rád vystupuje v České republice. Svou interaktivní show Darme Cuedra ve Vás zažehne plamen, ale nebojte, budete se i smát a bavit. Je to totiž komediant jaksepatří.

Hugo Miró - interaktivní zábavná show s kouzly a žonglováním. Španělský komik a žonglér, jehož show je vhodná pro všechny, kdo se rádi baví a humor jim není cizí. Hugo Miró navozuje atmosféru němých filmů, kdy skvělá zábava šla zprostředkovat beze slov. Během představení se ocitnete ve vesmíru plném letadel, akrobacie, kouzel a humoru. Hugo pracoval jako hlavní komik v mnoha světoznámých cirkusech jako Cirque Imagine ve Francii či Hippodrome Circus Great Yarmouth ve Velké Británii.