Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Feng Shui kouzelné Vánoce s překvapením - přednáška

Datum akce: sobota, 26. 11. 2022
Čas akce: 10:30 hod.
Místo konání: malý sál MěDK Karviná
Předprodej: od 24. 10. 2022, od 15:00 hodin v pokladně MěDK Karviná, od 16:00 hodin v pokladně kina Centrum a on-line
Vstupné: 50 Kč
Další informace:
Kontakt:
Přílohy:

plakát

program

Čeká na Vás několik rad, jak uspořádat a připravit domov tak, aby Vás a Vaši rodinu podporoval po celý další rok. Díky jednoduchým postupům můžete velmi dobře podpořit své zdraví, vztah, hojnost a vše nač si jen vzpomenete. Vánoční čas je tím nejlepším obdobím pro Váš Nový začátek. Proběhne ukázka starého posvátného rituálu v rytmu šamanského bubnu, tibetské misky, Koshi a dalších netradičních nástrojů. Dále se můžete těšit na meditaci, která jako mávnutím kouzelného proutku nechá zmizet všechny Vaše starosti a nastartuje Nové možnosti. V tento magický den si můžete přímo na místě zakoupit dárkové poukazy na služby Feng Shui, harmonizační, léčivé a podpůrné doplňky, nebo si můžete po přednášce nechat poradit v oblasti bydlení a života.

Matyášová Iva - jako konzultantka a lektorka disponuje praxí v oboru Feng Shui více než 22 let, své zkušenosti předává tisícům studentů a klientů. Na svém kontě má 2400 přednášek a workshopů v ČR a na Slovensku, je zakladatelkou a provozovatelkou AKADEMIE FENG SHUI s uceleným studiem. Navrhuje a léčí osobní, komerční prostory a zahrady s cílem dosažení harmonie, kvality zdraví, vztahů a prosperity. Věnuje se posvátné očistě prostoru, těla i ducha a muzikoterapii. Hostuje v TV pořadech např. "JAK SE STAVÍ SEN", "RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ", v Českém rozhlase a spolupracuje s prestižními magazíny. Je také maminka tří dětí, spisovatelka, šamanka podporující ozdravení planety a člověka. Žije v naplňujícím partnerství v harmonické oáze na Pálavě.

Přednášející: Matyášová Iva

www.kralovskefengshui.cz

Přednáška se uskuteční v rámci akce: Cesta k vánoční harmonii - přednášky, vánoční stánky, dílničky pro děti i dospělé, zdobení vánočního stromečku, kavárnička s punčem a cukrovím, uklidňující cvičení, adventní dekorace, kulturní program.

Akce je součástí projektu Karvinský vánoční strom - cyklus adventních akcí podpořeného Nadací OKD.