Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Hodina duchů

Datum akce: středa, 9. 10. 2019
Čas akce: 19:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: od 13. 9. 2019 od 15:00 hodin v pokladně MěDK Karviná, od 16:00 hodin v pokladně kina Centrum a on-line
Vstupné: 335 Kč, 315 Kč, 285 Kč
Další informace: délka představení: 120 minut s přestávkou
Kontakt:
Přílohy:

plakát

Tato hudební komedie si pohrává s myšlenkou, co duchové vlastně dělají. Děj nás zavede do okamžiku půlnoci, kdy se otevírá možnost pro duchy odejít a splynout s velkým Já. Ale nebude to tak jednoduché. I zde probíhá administrativa a úředník musí prověřit, zda duch je dostatečně uvědomělý. Zjistíme, že i v nebi se honí kariéra. A když se postupně na jednom místě sejdou duchové modelky, fotbalisty, bankéře, důchodce, zapálené ezoteričky a dalších, bude o zábavu postaráno. Duchové to nebudou mít úplně jednoduché, protože se celou komedií proplétá postava zloducha, který se baví tím, že neustále všem provádí naschvály. Navzdory tomu všemu, nás čeká happy end a také nejedno překvapení, jak jsou světy duchů, duší a lidí propojeny.

Uvádí: Divadlo Artur

Hrají: Lucie Linhartová, Eva Decastelo, Pavlína Mourková, Michal Kavalčík/Petr Semerád, Jindra Kriegel, Bořek Slezáček, Josef Hervert/Radomír Švec, Matěj Kriegel

Autor, režie: Jindra Kriegel

Choreografie: Lucie Linhartová

Přihláška divadelního předplatného: ZDE

Pro stávající předplatilele je uzávěrka přihlášek do 31. 7. 2019, po tomto termínu budou považováni za nové předplatitele.