Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

INFORMACE O ZRUŠENÍ AKCÍ MěDK KARVINÁ

Datum akce: 16. 3. 2020, MěDK Karviná - do odvolání
Čas akce:
Místo konání:
Předprodej:
Vstupné:
Další informace:
Kontakt:
Přílohy:

V souvislosti s dalším vývojem situace, v návaznosti na nařízení Bezpečnostní rady státu a doporučení Bezpečnostní rady města Karviné se s účinností od 11. 3. 2020 až do odvolání RUŠÍ VEŠKERÉ AKCE pořádané Městským domem kultury Karviná nebo realizované v jeho prostorech - tedy všechna filmová a divadelní představení, koncerty, kurzy, schůzky zájmových kroužků i akce jiných pořadatelů v pronájmu.  

Až do odvolání je pozastaven předprodej vstupenek na veškeré akce.

O náhradním termínu konání zrušených akcí bude rozhodnuto po ukončení mimořádných opatření. Pokud majitelům zakoupených vstupenek nebude vyhovovat náhradní termín, budou poté moci vstupenky vrátit v termínu do konce roku 2020.

Pokud jde o březnová filmová představení, majitelům zakoupených vstupenek bude vstupné vráceno následovně: u on-line nákupů vrácením na účet kupujícího, u vstupenek zakoupených na pokladnách vrácením vstupného při předložení zakoupené vstupenky po ukončení mimořádných opatření až do konce roku 2020.

Situaci budeme vyhodnocovat a o změnách Vás budeme informovat na webu www.medk.cz a facebookových profilech kina a Městského domu kultury Karviná.    

Děkujeme za pochopení.

 

Informuje ředitelka MěDK Karviná Mgr. Olga Humplíková a Jakub Gajdica, vedoucí karvinských kin.