Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Lady Oskar - HLEDÁME NÁHRADNÍ TERMÍN

Datum akce: středa, 1. 4. 2020
Čas akce: 19:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: od 20. 2. 2020, od 15:00 hodin v pokladně MěDK Karviná, od 16:00 hodin v pokladně kina Centrum a on-line
Vstupné: 455 Kč, 435 Kč
Další informace: Délka představení: 140 minut včetně přestávky. Zakoupené vstupenky zůstanou v platnosti i na náhradní termín, pokud vám tento nebude vyhovovat, lze je vrátit, a to až do konce roku 2020.
Kontakt:
Přílohy:
Pro držitele karty sleva 20 %

Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Film byl natočen dle velmi úspěšné francouzské divadelní hry, která posloužila jako předloha i pro současnou komedii Lady Oskar, tedy modernizovanou verzi, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce. Po podnikateli Bertrandovi tedy nyní přichází Clara Barnier, stejně rázná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí… kromě její vlastní rodiny!

Vděčné výzvy, kterou nabízí hlavní role, se chopí jedna z nejpopulárnějších komediálních hereček u nás Jana Paulová, pro níž se Lady Oskar stane režijním debutem.

Uvádí: Divadlo Kalich

Hrají: Jana Paulová, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Jan Kříž, Denisa Pfauserová/Leontina Hromádková, Barbora Vyskočilová/Marie Křížová

Režie: Jana Paulová