Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Tématická beseda s Pjérem La Šé'z

Datum akce: sobota, 23. 3. 2024
Čas akce: 19:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: od 12. 2. 2024, od 15:00 hodin v pokladně MěDK Karviná, od 16:00 hodin v pokladně kina Centrum a on-line
Vstupné: 300 Kč v předprodeji, 350 Kč v den konání akce, 200 Kč při koupi jednodenní vstupenky na festival
Další informace: Za zvýhodněnou cenu 200 Kč lze vstupenku zakoupit pouze v pokladně MěDK Karviná spolu s celodenní vstupenkou na festival Cesta k harmonii.
Kontakt:
Přílohy:

plakát

Přednáší: Pjér La  Šé'z

Pjér La Šé´z provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadle Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. V hudební oblasti působí ve znovu obnovené bigbítové kapele Rakousko-Uhersko. Je autorem psychologické studie Indián – zpráva o archetypu, hlubinného románu o hledání sebe sama Den svatého Ignora aneb Léčivý román, novely ve stylu realistického vizionářství Cesta, hlubinné studie Psychologie souhlasu, transformačního románu Zmrdztvýchvstání a knihy o vztazích mezi Božstvím a lidstvím In Deos aneb skutečný horor. Zajímají jej především otázky možností lidského bytí v tomto světě.

Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem s nímž vystupuje v divadelních představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda, která hudebně doprovází. Je také jeho jevištním partnerem v improvizačních představeních divadla Vizita.

Je aktivním hudebníkem – hraje na kytaru a baskytaru, zpívá, skládá hudbu a texty. Žánrově se jeho hudba pohybuje v širokém rozmezí, od bluesrockového písničkářství (které sám s nadsázkou označuje jako psychedelický bluegrass) až po improvizované artrockové plochy, při nichž hojně využívá looper.

odkaz na wikipedii