Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Vánoce ve vztahu po celý rok

Datum akce: sobota, 2. 12. 2023
Čas akce: 10:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: od 23. 10. 2023, od 15:00 hodin v pokladně MěDK Karviná, od 16:00 hodin v pokladně kina Centrum a on-line
Vstupné: 50 Kč
Další informace:
Kontakt:
Přílohy:

plakát

plakát

Vánoce ve vztahu po celý rok - seminář o manželských a partnerských vztazích.

Vánoční čas je obdobím, na které se velmi těšíme. Zároveň ale bývají přípravy na Vánoce také zdrojem stresu a příčinou konfliktů ve vztazích mezi dvěma nejbližšími lidmi – mezi mužem a ženou.

V semináři o manželských a partnerských vztazích se podíváme na to, jak předejít v předvánočním období různým hádkám a konfliktům, a jak si užít Vánoce tak, aby byly opravdu “šťastné a veselé”.

Zároveň budeme přemýšlet nad tím, jak mít “Vánoce” ve vztahu po celý rok.

Zkušení lektoři, manželé Humplíkovi, vám během semináře představí ve zkrácené formě obsah Manželských večerů jako výborného nástroje pro oživení manželského či partnerského vztahu. Jedná se o kurz, který je založen na křesťanských principech mezi mužem a ženou, a je určen pro manželské i partnerské páry, kterým záleží na jejich vztahu.

Semináře se mohou zúčastnit jednotlivci i páry, doporučujeme účast páru.

Lektoři: Otmar a Jana Humplíkovi

Manželé 29 let, 4 děti, žijí v Chotěbuzi a pracují v Českém Těšíně. Jana jako středoškolská učitelka, Otmar jako jednatel obchodní společnosti. Lektorské činnosti kurzů Manželské večery, Příprava na manželství a SuperPár se věnují od roku 2011. Jsou aktivní v evangelické církvi, v současnosti působí v nově založeném evangelickém společenství Ka-Dvojka v Karviné.

web:               www.manzelskevecery.cz, www.ka-dvojka.cz

Seminář se uskuteční v rámci akce: Cesta k vánoční harmonii - přednášky, vánoční stánky, dílničky pro děti i dospělé, zdobení vánočního stromečku, kavárnička s punčem a cukrovím, uklidňující cvičení, adventní dekorace, kulturní program.

Akce je součástí projektu Kulturní advent pro malé i velké podpořeného Nadací OKD.