Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Zpět

Kalendář událostí

Na zlatém jezeře

Datum akce: úterý, 2. 11. 2021 (náhradní termín za 19. 11. 2020)
Čas akce: 19:00 hod.
Místo konání: velký sál MěDK
Předprodej: již v prodeji
Vstupné: 445 Kč, 425 Kč
Další informace: délka představení: cca 135 minut s přestávkou
Kontakt:
Přílohy:

plakát

NÁHRADNÍ TERMÍN ZA 19. 11. 2020.

Pokud Vám náhradní termín představení nevyhovuje, zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně MěDK Karviná nejpozději 14 dní před akcí. V případě, že jste využili nákup on-line, budou Vám peníze zaslány zpět na účet, a to po sdělení kódu transakce, variabilního symbolu, jména a příjmení, na které byly vstupenky zakoupeny. Tyto informace zašlete na e-mail: jana.kominkova@medk.cz.

Děkujeme za pochopení. 

 

Romantická komedie upřímně dojímá i baví.

V kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Normen a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou. Příjezd dcery Chelseay s partnerem a jeho tvrdohlavým synkem Billym pomůže Normenovi vystoupit náhle z letargie a všechny zaskočí svým příkladem: Vždycky je čas za život, i ten nejobyčejnější, začít se znovu prát.   

Uvádí: Agentura Harlekýn   

Hrají: Ladislav Frej, Simona Stašová, Marika Procházková, Vasil Fridrich/Jan Teplý ml., Jaromír Nosek/Karel Zima, Jakub Černý/Filip Antonio/Michal Pazderka/Kryštof Zapletal

Na akci je třeba dodržovat aktuální platná nařízení, více naleznete:  ZDE