Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

BOHUMÍNSKÉ ESO - sobota 11. 5. 2019

Děti 6-8   – „Na Farmě“ - 1. místo

Děti A      – „Městečko duchů" - 1. místo

Junioři A – „In Da Skul“ – 1. místo

Hlavní A  – „JAddicted“ – 1. místo

Senioři    – „Co bejvávalo, už není“ – 1. místo

Hlavní B  – „Concealed Women“ – 1. místo

Senioři 2 – „To jsme my, aneb kam jsme to dopracovali“ – 3. místo

Děti B      – „V Letním kině“ - 5. místo

Junioři B – „Red“ – 5. místo

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2019 – Mistrovství Moravy Zlín - 27. 4. - 28. 4. 2019 

Děti A –     „Městečko duchů“ – 2. místo - postup na MČR

Junioři A – „In Da Skul“ – 1. místo - postup na MČR - MISTŘI MORAVY!!!

Hlavní A -  „JAddicted“ – 2. místo - postup na Mistrovství Moravy do Zlína

Senioři – „Co bejvávalo, už není“ – 1. místo - postup na MČR - MISTŘI MORAVY!!!

 

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2019 – regionální kolo Třinec - 7. 4. 2019

Děti A –     „Městečko duchů“ – 1. místo - postup na Mistrovství Moravy do Zlína

Junioři A – „In Da Skul“ – 1. místo - postup na Mistrovství Moravy do Zlína

Hlavní A -  „JAddicted“ – 2. místo - postup na Mistrovství Moravy do Zlína

Senioři – „Co bejvávalo, už není“ – 1. místo – postup na Mistrovství Moravy do Zlína

10. 6. 2018 - SOKOL DANCE CUP OSTRAVA

Děti 6-8   – „Vzhůru do oblak“ - 1. místo

Děti B      – „Dotkni se hudby“ - 2. místo

Junioři B – „Invasion“ – 3. místo

9. 6. 2018 - EUROPEAN BEST DANCE GROUP 2018 - Praha - Taneční skupina roku 2018

Děti A –     „Noc pod širákem“ – 2. místo - základní liga - Great Freestyle - VÍCEMISTŘI !!!!!!!

MOC GRATULUJEME !!!!!

1. 6. 2018 – BEST DANCE GROUP – Taneční skupina roku 2018“ – MČR - Praha

Děti A –     „Noc pod širákem“ – 3. místo - základní liga Great Freestyle

Senioři – „Senioři na dovolené“ – 3. místo  - profi show, nátáčení českou televizí

Hlavní A  – „Journey of life“ – 5. místo - základní liga Great Freestyle

VELKÁ GRATULACE VŠEM !!!

HLUČÍNSKÝ TALENT - neděle 13. 5. 2018

Děti 6-8   – „Vzhůru do oblak“ - 2. místo

Děti B      – „Dotkni se hudby“ - 3. místo

Junioři B – „Invasion“ – 2. místo

Hlavní B  – „The power of sisterhood“ – 3. místo

BOHUMÍNSKÉ ESO - sobota 12. 5. 2018

Děti 6-8   – „Vzhůru do oblak“ - 2. místo

Děti A      – „Noc pod širákem" - 1. místo

Děti B      – „Dotkni se hudby“ - 4. místo

Junioři A – „Harley Quinn“ – 1. místo

Junioři B – „Invasion“ – 5. místo

Hlavní A  – „Journey of life“ – 1. místo

Senioři    – „Senioři na dovolené“ – 1. místo

Hlavní B  – „The power of sisterhood“ – 5. místo

Senioři 2 – „Mamma Mia“ – 4. místo

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2018 – Mistrovství Moravy Zlín - 29. 4. 2018 

Děti A –     „Noc pod širákem“ – 1. místo - postup na MČR do Prahy

Hlavní A -  „Journey of life“ – 1. místo - postup na MČR do Prahy

Senioři – „Senioři na dovolené“ – 1. místo – MČR do Prahy

CZECH DANCE Tour – regionální kolo Moravskoslezský kraj - 15. 4. 2018

Hlavní B – The power of sisterhood“ – 2. místo – postup na mistrovství Moravy do Prostějova

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2018 – Mistrovství Moravy Zlín - 28. 4. 2018 

Junioři A – „Harley Quinn“ – 4. místo - postup na MČR do Prahy

TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2018 – regionální kolo Třinec - 7. 4. 2018

Děti A –     „Noc pod širákem“ – 1. místo - postup na Mistrovství Moravy do Zlína

Junioři A – „Harley Quinn“ – 2. místo - postup na Mistrovství Moravy do Zlína

Hlavní A -  „Journey of life“ – 1. místo - postup na Mistrovství Moravy do Zlína

Senioři – „Senioři na dovolené“ – 1. Místo – postup na Mistrovství Moravy do Zlína

CZECH DANCE MASTERS – REGIONÁLNÍ KOLO - 25. 3. 2018

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Hlavní B – The power of sisterhood“ – 3. místo – postup na mistrovství Moravy do Přerova

 EUROPEAN BEST DANCE GROUP 2017 - 24. 6. 2017

- ME Praha
 

Děti A - "Dětské hry" - 2. místo - vícemistři ME

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2017- 
 
FINÁLE ETSR 2017- 4. 6. 2017
 
 
- mistorvství ČR a SR - Praha
 

Junioři A - "Ještě není všem dnům konec"

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2017- 
 
FINÁLE ETSR 2017- 3. 6. 2017
 
- mistorvství ČR a SR - Praha
 

Děti A - "Dětské hry" - 2. místo - vícemistři ČR A SR - postup na ME do Prahy

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2017- 
 
FINÁLE ETSR 2017- 2. 6. 2017
 
- mistorvství ČR a SR - Praha
 

Hlavní A - "Vyměřený čas" - 5. místo

DANCE EVOLUTION PŘEROV - sobota 20. 5. 2017

Děti 6 - 8 - "Pod pokličkou" - 1. místo

Děti A - " Dětské hry" - 1. místo

Děti B - " Letem světem" - 2. místo

Junioři A - "Ještě není všem dnům konec" - 2. místo

JUNIOŘI B - "Na nitkách osudu" - 4. místo

Hlavní A - "Vyměřený čas" - 2. místo

Senioři - "Květinové děti" - 5. místo

HLUČÍNSKÝ TALENT - neděle 14. 5. 2017

Děti 6 - 8 - "Pod pokličkou" - 2. místo

Děti B - " Letem světem" - 4. místo

JUNIOŘI B - "Na nitkách osudu" - 1. místo

Hlavní A - "Z ničeho nic něco" - 1. místo

 

BOHUMÍNSKÉ ESO - sobota 13. 5. 2017

Děti 6 - 8 - "Pod pokličkou" - 3. místo

Děti A - " Dětské hry" - 1. místo

Děti B - " Letem světem" - 3. místo

Junioři A - "Ještě není všem dnům konec" - 1. místo

JUNIOŘI B - "Na nitkách osudu" - 5. místo

Hlavní A - "Z ničeho nic něco" - 1. místo

Senioři - "Květinové děti" - 1. místo

EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2017- 30. 4. 2017
 
 
- mistorvství Moravy - Zlín
 
Děti A - "Dětské hry" - 2. místo - postup na mistrovství ČR a SR do Prahy
Hlavní A - "Vyměřený čas" - 2. místo - postup na mistrovství ČR a SR do Prahy
 
EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU tour 2017- 29. 4. 2017
 
 
- mistorvství Moravy - Zlín
 
Junioři A - "Ještě není všem dnům konec" - 4. místo - postup na mistrovství ČR a SR do Prahy

Nábor nových tanečníků Taneční školy Nicola´s Dance Unico

Tančíte rádi? Srdečně zveme do našich řad. Právě probíhá nábor nových tanečníků taneční školy Nicola ´s  Dance Unico. Přijďte mezi nás!

Více informací na plakátu po rozkliknutí tlačítka vpravo.

Uzávěrka přihlášek: 17. 9. 2018

KOPŘIVNICKÉ MECHECHE - 12. 6. 2016

Děti B – „Narozeninová party" – 2. místo
Děti A – „Policejní akademie" – 1. místo
Hlavní A – „Jen tak" – 1. místo

Fotogalerie zde.

O POHÁR MĚSTA HAVÍŘOVA - neděle 22. 5. 2016

NICOLA´S DANCE UNICO

NÁBOR NOVÝCH TANEČNÍKŮ

Od září 2016 přijímáme do svých řad nové tancechtivé zájemce. Více informací a kontakty na plakátku níže.

BOHUMÍNSKÉ ESO - neděle 15. 5. 2016

Děti 6 - 8 - ÚŽASŇÁKOVI - 1. místo
Děti A - POLICEJNÍ AKADEMIE - 3. místo
Junioři A - CHIRURGOVÉ - 1. místo
Hlavní A - NEOHROŽENI - 1. místo

HLUČÍNSKÝ TALENT-  sobota 14. 5. 2016

Děti 6 - 8 - ÚŽASŇÁKOVI - 2. místo
Děti A - POLICEJNÍ AKADEMIE - 1. místo
Děti B - NAROZENINOVÁ PÁRTY - 4. místo
Junioři B - ZA ZRCADLEM - 4. místo
Hlavní A - JEN TAK - 1. místo + ocenění za nejlepší choreografii dne

KOPŘIVNICKÉ MECHECHE – 1. 11. 2015

Děti 6 – 8 let – „Hoří" – 2. místo
Děti A – „ V šicí dílně" – 1. místo
Junioři A – „Ženy v černém" – 1. místo

PLATBA ŠKOLNÉHO

Do  30.9.2016 musí být uhrazeno školné na 1. pololetí!

Školné je možné uhradit hotově na pokladně v MěDK Karviná nebo na základě zálohové faktury, kterou Vám na vyžádání vystaví pí. Richterová (tel.: 606 787 167, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)


Výsledky dalších soutěží:

Čtěte níže:

Mistrovství Moravy - Taneční skupina roku 2015

V sobotu 2. 5. 2015 se konalo mistrovství Moravy taneční soutěže „Taneční skupina roku 2015".

Junioři A s choreografií „Ženy v černém" v kategorii street - freestyle skončili na 2. místě a postupují na MČR ETSR 31. 5. 2015 do Prahy.

Regionální kolo - Taneční skupina roku 2015

V sobotu 18. 4. 2015 se konalo regionální kolo taneční soutěže „Taneční skupina roku 2015".

Junioři A s choreografií „Ženy v černém" v kategorii street skončili na 1. místě a postupují na mistrovství Moravy do Zlína.

 

Gratulujeme!