Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Pronájem promítací plochy za účelem projekce reklamy

Nabízíme pronájem promítací plochy v kině za smluvní ceny dle individuálních požadavků. Projekce probíhají v kině Centrum, tř. Těreškovové 2234/24, Karviná-Mizerov, případně také v malém sále Městského domu kultury Karviná, tř. Osvobození 1639/43, Karviná-Nové Město. V letních měsících je možno promítat reklamu také při projekcích v letním kině Karviná, park B. Němcové, Karviná-Fryštát.

Projekce reklamy probíhá před vlastní projekcí filmu v pásmu s dalšími reklamami.
Reklama se může skládat ze statického nebo pohyblivého videomateriálu, se zvukem nebo bez něj, a to ve formátu JPEG2000 (standardní kodek pro kompresi digitálního obrazu dle DCI standardu).
Minimální délka spotu je 10 vteřin, maximální je 60 vteřin. MěDK se snaží přizpůsobit kampaň požadavkům zadavatelů.

Cenové relace:
• 10 - 30 vteřin – 2,00 Kč/divák
• 31 - 40 vteřin – 3,00 Kč/divák
• 41 - 60 vteřin – 3,60 Kč/divák

U reklamy s dobou projekce kratší než kalendářní týden, nebo při výběru určitých dnů v týdnu, případně při konkrétním výběru titulu/titulů, před kterými se má reklama promítat, účtujeme přirážku 20 %.

Statutární město Karviná a jeho příspěvkové organizace mají 50% slevu.

Cena za zpracování spotu do formátu JPEG2000:
• pro projekci v kinech MěDK Karviná: 500,- Kč
• pro projekci v jiných kinech 1500,- Kč (tuto službu nabízíme i samostatně bez odvysílání kampaně)

Před zahájením kampaně je nutno uhradit zálohovou fakturu ve výši 1000,- Kč a poplatek za případný převod do formátu JPEG2000. Vyúčtování se provádí měsíčně nebo po ukončení kampaně. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Pro informaci: měsíční návštěvnost kina se pohybuje v rozmezí 2 – 3 tis. diváků, nejlepší měsíce bývají letní a pak prosinec.

Zadavatel reklamy je povinen mít ošetřena veškerá práva k případnému duševnímu vlastnictví použitému v reklamě.

Městský dům kultury Karviná si vyhrazuje možnost:
• nepřijmout zakázku na reklamu, pokud je tato v rozporu s posláním MěDK, dobrými mravy, z kapacitních nebo jiných důvodů,
• u některých představení (např. z časových důvodů u projekcí pro školy apod.) reklamu nepromítat.

Kontaktní osobou pro případné dotazy a technická upřesnění je Jakub Gajdica, vedoucí kin MěDK, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 596 309 006.