Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

PRÁVĚ HRAJEME

V současné době divadelní soubor K.V.A.S. uvádí divadelní hru Projekt N.A.D.Ě.Ž.D.A.

K.V.A.S. v Kojetíně

V sobotu 19. března 2016 se divadelní soubor K.V.A.S. s představením Drcla loktem vo kredenc zúčastnil 24. ročníku Přehlídky amatérských divadelních souborů Divadelní Kojetín 2016.

Úspěch na Ostravských bucharech 2015

Divadelní soubor K.V.A.S. se v pátek 27. 3. 2015 zúčastnil soutěžní přehlídky Ostravské Buchary. Přehlídky  se letos zúčastnil se hrou DIVADELNÍ KOMEDIE.

Divadelní soubor K.V.A.S. úspěšně reprezentoval Karvinou

Ve dnech 21. - 24. 3. 2012 v Ostravě–Třebovicích proběhl 2. ročník krajské přehlídky amatérských divadelních souborů „Ostravské Buchary", které se účastnil divadelní soubor Městského domu kultury Karviná K.V.A.S.

Této přehlídky se účastnilo 12 divadelních souborů z Moravskoslezského a Jihomoravského kraje.

Našemu souboru byla udělena 2 čestná uznání za herecké výkony a to :

Martině Orgoníkové a Petru Michníkovi

Dále cena za herecký výkon Radimu Kačmarskému, cena za režii Lucii Ráczové a doporučení na celostátní soutěžní přehlídku do Volyně, kam postoupily pouze 2 divadelní soubory.

Gratulujeme!

Úspěch na OSTRAVSKÝCH BUCHARECH 2013

Ve dnech 20. 3. 2013 – 24. 3 .2013 se v Ostravě konala krajská soutěžní přehlídka amatérských činoherních divadel OSTRAVSKÉ BUCHARY 2013. Přehlídky jsme se letos rovněž zúčastnili, a to se hrou DRCLA LOKTEM VO KREDENC.

Divadelní soubor K.V.A.S.

Najdete nás na webových stránkách: www.divadlokvas.cz

logo4Kulturní vibrace a stresy
K.V.A.S. /Kulturní Vibrace A Stresy/ je činoherní amatérský soubor dospělých. Vznikl jako jeden ze souborů Městského domu kultury v Karviné na počátku léta r. 1999. Domovskou scénou DS K.V.A.S. je Městský dům kultury v Karviné, jeho představení však mohli zhlédnout i diváci na jiných místech republiky, převážně na Moravě a ve Slezsku ...