Městský dům kultury Karviná, příspěvková organizace

Menu

Projekty realizované v roce 2012

V roce 2012 byly realizovány následující projekty:

Kino Centrum - digitalizace

Díky finanční podpoře Státního fondu České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie proběhl v kině Centrum přechod na digitální technologii. Díky digitalizaci jsou v kině Centrum promítány aktuální premiéry! Projekt byl realizován na konci května 2012, první promítání pro veřejnost se uskutečnilo 7. června 2012, kdy byl promítán film Prometheus.

Karviná Dance Open 2012

Projekt Karviná Dance Open 2012 byl první akcí tohoto druhu v Karviné. Jednalo se o velkou letní taneční hip-hop, street dance party v prostoru Loděnice v parku B. Němcové. Celý projekt mohl být realizován díky poskytnutí dotačního příspěvku z Nadace OKD.

PIKNIK V LÁZNÍCH
150 let jodobromových lázní v Jastrzebiu-Zdroju a Karviné-Darkově

Projekt byl realizován ve spolupráci s Městským kulturním střediskem v Jastrzebiu-Zdroju a Galerií historie města.

Na Masarykově náměstí se konaly happeningové akce herců v dobových kostýmech a koncert hudební kapely "Old Jazz Fun".

Projekt byl spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF) a ze státního rozpočtu PR prostřednictvím Euroregionu Těšínské Slezsko – Śląsk Cieszyński.”

 

Pohádková Karviná

Projekt Pohádková Karviná byl zaměřen především na rodiny s malými dětmi a jeho cílem bylo nabídnout jim atraktivní, kvalitní a obsahově vhodné dětské akce za přijatelnou cenu přiměřenou jejich finanční situaci.
Celý projekt byl realizován díky poskytnutí dotace z Nadace OKD.

lista